Svěřte nám své projekty

 • Děláme ten nejšťavňatější obsah pro naše klienty. Video, fotky, styling, postprodukce, ať už jde o skvělé nové recepty, kosmetiku, videonávody, přednášky nebo přípravu podkladů pro magazíny nebo sociální sítě, umíme si poradit.

  Máme vlastní fotostudio, ve kterém vznikají skvělé věci.

 • Nechceme, abyste stříleli od boku s kolty proklatě nízko. Namísto toho se soustředíme na to, abychom vám pomohli dobře zacílit a trefit cíl. Ať už jím jsou prodeje, oslovení zákazníků nebo povědomí o značce.

  Připravíme vám marketingový plán, který společně probereme a doladíme do všech detailů tak, aby opravdu fungoval a vy jste mohli růst. A také proto, aby každý vždy věděl, co nás v marketingu čeká.


 • Těch pár vteřin, které v dnešním světě máte k oslovení zákazníků, musíte využít naplno. Máme proto skvělé designéry, copywritery, fotografy i motion designéry, kteří se postarají o to, aby byl každý vizuál dokonalý a fungoval.

  Máme za sebou spoustu projektů v online prostředí, i velké tiskoviny a offline materiály pro velké značky. Umíme si poradit s designem postů, navrhnout corporate identity, pomoct s komunikací na webu nebo sociálních sítích nebo pečlivě připravit jakoukoliv tiskovinu. Mluví za nás miliony vytištěných stran Tesco Magazínů a dalších.

 • Nebojíme se KPI, insightů ani konverzí. Sbíráme kontakty, zvyšujeme míru angažovanosti a díky nám je emocionální zaujetí značkou jednoznačně pozitivní. Tvorbou obsahu v rámci sociálních sítí nejen budujeme image firmy, ale také se snažíme splnit prodejní a obchodní cíle. Zaměřujeme se na vztah s uživateli a formujeme nákupní potřeby. Analyzujeme při tom chování cílových skupin, využíváme nástroje a funkce, které nabízejí sociální sítě.

 • Tvorba hodnotného obsahu není všechno – důležitá je také strategie distribuce a efektivity. Náš obsah vzdělává, angažuje a zároveň realizuje obchodní cíle a podporuje prodej. Vybíráme komunikační kanály, které přizpůsobujeme cílové skupině a formátu obsahu.Bez ohledu na to, jestli tvoříme články, příručky, infografiky nebo videa,naše činnosti stále monitorujeme a optimalizujeme z hlediska SEO.


 • Tisk je naše práce, ale i vášeň. Jsme experty v oblasti realizace tiskových projektů. Věnujeme se komplexnímu plánování, tvorbě kvalitního obsahu, DTP, výběrům materiálu, ale i samotnému tisku. Staráme se nejen o tisk a formu, ale také o propagaci a distribuci – vybíráme vhodné kanály a zajišťujeme reálné výsledky. Během spolupráce s klienty klademe důraz na otevřenost, přehlednost a partnerství, protože víme, že jen tak se můžeme společně těšit z výsledků naší práce. Seznamte se s našimi možnostmi na webu Skivak The Publishers.

Printy i obsah, to je SKIVAK

 • Logo Skivak Full services agency Europe
  Skivak
  full service agency
  Zajišťuje komplexní marketingovou podporu, která se promítá do skutečných výsledků.
 • SKIVAK The Publishers
  Skivak the Publishers
  Všechno, co potřebujete tisknout. Výroční zprávy, magazíny i katalogy. Od návrhu po distribuci. To je Skivak The Publishers

Jak to děláme
s cookies?

Tyto stránky používají cookies pro statistické a reklamní účely, a tak vůbec, aby fungovaly.

Můžete se s tím buď smířit nebo nám koláčky zakázat. Všechno o nich se dozvíte v našich Podmínkách ochrany osobních údajů.