Svěřte nám své projekty

 • Poskytujeme jedinečné služby, které zahrnují komplexní videoprodukci. Každý den tvoříme filmové a animované materiály a využíváme při tom vlastní produkční zdroje, pečlivě přizpůsobené každému projektu. Dříve než začneme s výrobou, analyzujeme chování příjemců a tvoříme strategii videoobsahu v souladu se standardy SEO. Efektivně spravujeme mediální platformy a YouTube kanály. Průběžně optimalizujeme distribuci obsahu a měříme efektivitu aktivit SEM.

  videomarketing · komplexní produkce · filmy · animace · strategie · SEO · SEM 

 •  

  Plánování je umění správných odpovědí, ale i kladení správných otázek. Proto podporujeme jednotlivé firmy a značky ve stanovení toho, kdo je jejich cílová skupina, které komunikační kanály je třeba zohlednit v marketingovém plánu a jak formulovat základní myšlenku efektivní komunikační strategie. Využíváme nejen vědomosti a zkušenosti, ale také sbíráme a analyzujeme informace o skupinách příjemců a efektech činnosti.Věříme, že základem dobré marketingové strategie jsou insighty, přesné touchpointy a promyšlené kreativní koncepce.

  základní myšlenka · komunikační strategie · marketingový plán · analýza údajů · insighty · touchpointy  


 • Věnujeme se komplexní tvorbě a realizaci kreativních koncepcí – od copywritingu po design. Snažíme se, aby každý reklamní slogan nebo navrhovaný vizuál byl co nejlépe přizpůsobený příjemci, a zároveň vynikal, přitahoval pozornost a motivoval k interakci. Každý den se učíme a inspirujeme, abychom dokázali sledovat hlavní trendy a chápali moderní komunikační kanály. Díky tomu umíme naplnit cíle, které si společně stanovíme. V každém projektu.

  kreativní koncepce · copywriting · design· reklamní slogany · keyvisual · trendy  


 • Dynamické změny a trendy v digitálním marketingu pro nás každý den představují nové výzvy, a proto naše činnosti podporujeme prostřednictvím nástrojů, analýz a benchmarků. Spojujeme naše znalosti se zkušenostmi klientů a spolehlivou analýzu údajů s kreativními řešeními. Tvoříme, realizujeme a optimalizujeme strategie, abychom dosáhli obchodních cílů. Zajišťujeme hodnotné konverze a mikrokonverze, realizujeme efektivní aktivity SEM a přesné performance kampaně. Každá naše nabídka obsahuje důvěryhodné odhady a ukazatele výkonnosti KPI, podporované pravidelnými zprávami z jejich realizace.

  digitální marketing · analýza údajů · SEM · SEO · konverze · performance · KPI · zprávy

 • Nebojíme se KPI, insightů ani konverzí. Sbíráme kontakty, zvyšujeme míru angažovanosti a díky nám je emocionální zaujetí značkou jednoznačně pozitivní. Tvorbou obsahu v rámci sociálních sítí nejen budujeme image firmy, ale také se snažíme splnit prodejní a obchodní cíle. Zaměřujeme se na vztah s uživateli a formujeme nákupní potřeby. Analyzujeme při tom chování cílových skupin, využíváme nástroje a funkce, které nabízejí sociální sítě.

  sociální sítě · KPI · insighty · benchmarky · engagementrate · emocionální zaujetí značkou · nástroje · konverze

 • Tvorba hodnotného obsahu není všechno – důležitá je také strategie distribuce a efektivity. Náš obsah vzdělává, angažuje a zároveň realizuje obchodní cíle a podporuje prodej. Vybíráme komunikační kanály, které přizpůsobujeme cílové skupině a formátu obsahu.Bez ohledu na to, jestli tvoříme články, příručky, infografiky nebo videa,naše činnosti stále monitorujeme a optimalizujeme z hlediska SEO.

  marketing obsahu · distribuční strategie · touchpointy · optimalizace · SEO · SEM 


 • Tisk je naše práce, ale i vášeň. Jsme experty v oblasti realizace tiskových projektů. Věnujeme se komplexnímu plánování, tvorbě kvalitního obsahu, DTP, výběrům materiálu, ale i samotnému tisku. Staráme se nejen o tisk a formu, ale také o propagaci a distribuci – vybíráme vhodné kanály a zajišťujeme reálné výsledky. Během spolupráce s klienty klademe důraz na otevřenost, přehlednost a partnerství, protože víme, že jen tak se můžeme společně těšit z výsledků naší práce. Seznamte se s našimi možnostmi na https://thepublishers.skivak.pl.

  print · custom publishing · DTP · tisk · propagace · distribuce · efektivita

Printy i obsah, to je SKIVAK

 • Logo Skivak Full services agency Europe
  Skivak
  full service agency
  Zajišťuje komplexní marketingovou podporu, která se promítá do skutečných výsledků.
 • SKIVAK The Publishers
  Skivak the Publishers
  Všechno, co potřebujete tisknout. Výroční zprávy, magazíny i katalogy. Od návrhu po distribuci. To je Skivak The Publishers

Jak to děláme
s cookies?

Tyto stránky používají cookies pro statistické a reklamní účely, a tak vůbec, aby fungovaly.

Můžete se s tím buď smířit nebo nám koláčky zakázat. Všechno o nich se dozvíte v našich Podmínkách ochrany osobních údajů.