Skivak content marketing agencyPoznaň Offices

Skivak: jak se u nás pracuje?

Skivak operuje v pěti zemích střední Evropy. Staráme se o velké projekty nadnárodních firem i o drobné realizace pro lokální firmy. Jak to vypadá u nás ve Skivaku? Čemu věříme a jak pracujeme? Pojďte dál.
Zveřejněno 11/08/2020

Každá firma má vlastní normy a hodnoty, které by měly spojovat a být společné pro všechny pracovníky. Proč se vytváří taková organizační kultura? Aby se snáz spolupracovalo, všichni dobře věděli, jaký je cíl a kterým směrem se ubíráme, a také abychom se vyhnuli zbytečným nedorozuměním a konfliktům.

I my ve Skivaku vyznáváme určité hodnoty. Nebojte se, nikdo se vás na ně nebude ptát a nedostanete tabulku, kterou musíte vytesat do kamene. Určité věci jsou pro nás samozřejmé – musíme si důvěřovat, vážit si druhých a pozorně poslouchat, co říká klient. Tento přístup se promítá do naší týmové práce, v níž se snažíme určit si společné cíle a cesty, které nás povedou k jejich realizaci.

Jsme lidé

V naší firmě pracují různí lidé – jsou to nadšenci, kteří potřebují čas na rozvíjení svých zájmů, rodiče, kteří musí skončit v práci před 16. hodinou, aby stihli děti vyzvednout ze školy nebo školky, jsou to ranní ptáčata, která vstávají za úsvitu, ale také spáči, pro které je zapnutí počítače před půl desátou ráno opravdovou výzvou. Ti všichni ve Skivaku pracují a nikomu se to nezdá zvláštní – máme flexibilní pracovní dobu, která vyhovuje všem.

Jsou samozřejmě stanovené určité hranice, díky kterým má naše fungování jistý řád a společný rámec. V úvahu také bereme i své klienty a jejich potřeby, protože jsou pro nás klíčoví – nejdůležitější je, aby vše fungovalo bezchybně.

Víme, že existují návštěvy opraváře, stávky učitelů, virózy u malých dětí a jsou i dny, kdy vás bolí hlava a jednoduše si neumíte představit, že byste seděli celý den v kanceláři. Opravdu tomu rozumíme, a proto má každý k dispozici dva dny tzv. home office, kdy může pracovat doma – v pyžamu, teplákách, a dokonce i zabalený v dece až po uši. Máme také kolegy po celé střední Evropě, kteří mají prázdniny a svátky v různé dny, pracují z domu i z kanceláře. Snažíme se vycházet si navzájem vstříc.

  • Skivak content marketing agencyPoznaň Offices);

Kontrolor? Leda v tramvaji

Jste připraveni vzít si pod křídla nějaký projekt, naplánovat si aktivity a zorganizovat svůj pracovní prostor? Tak to jste na správném místě, protože u nás se právě takhle pracuje. Nemáme týdenní zprávy, šéfa, který vám zírá přes rameno do monitoru ani špionážní software, který nám prozradí, kolik fotek jste dnes olajkovali na Facebooku. Vaše dobré vztahy s klientem a spolupracovníky, angažovanost a chuť stále se rozvíjet je to, co nám o vás řekne víc než jakékoliv kontroly.

Při svěření klienta do vašich rukou chceme, abyste si s ním vytvořili vztah, který pomůže rozvinout jeho i naši firmu. Pro svou práci dostáváte volnou ruku a věříme, že budete jednat moudře a ve prospěch celé organizace. Stále existují termíny, ASAP a rozpočty, které je třeba dodržet, a také různé schůzky. Nebudeme nikomu lhát – najdou se i selhání a různé komunikační problémy (vždyť přece nikdo není dokonalý), ale snažíme se je řešit kamarádsky. V případě potřeby hledáme řešení společně.

  • Skivak Content Marketing Agency Europe Poznaň Offices);

Máte nápad? Sem s ním!

U lidí hledáme flexibilní myšlení a iniciativnost. Milujeme nové nápady, kreativní řešení a klidně i víc aktivity, než je potřeba. Vážíme si dobré a usilovné práce, znalostí a chuti rozvíjet se. Ve Skivaku nejste „přilepení“ k jednomu projektu, ale stále máte možnost říct, že vás zajímá nový koncept, jiná cesta nebo byste chtěli dělat něco úplně nového. Když nám dáte vědět o svých požadavcích nebo nám ukážete, co ve vás je, nezůstane to bez povšimnutí – společně najdeme prostor, ve kterém budete moct rozvíjet své dovednosti a zájmy.

Víte, že se do Skivaku hodíte a chcete se představit? Přejděte do části Kariéra a nechte se poznat z co nejlepší stránky!

Autor

Jak to děláme
s cookies?

Tyto stránky používají cookies pro statistické a reklamní účely, a tak vůbec, aby fungovaly.

Můžete se s tím buď smířit nebo nám koláčky zakázat. Všechno o nich se dozvíte v našich Podmínkách ochrany osobních údajů.