Přidej se k nám na pozici

Sales Manager Praha

New business & office manager

SKIVAK je nezávislá marketingová full-service agentura, která operuje v 5 zemích střední Evropy.

Do naší pobočky v Praze hledáme člověka na pozici New business & Office Manager.

Pokud je pro vás hračkou najít společný jazyk s klienty, rádi propojujete a nebojíte se osobních kontaktů, dejte nám o sobě vědět.

Napište nám, pokud:

  • rádi komunikujete s lidmi
  • umíte se vyjadřovat textem i slovem
  • jste pečliví
  • umíte řešit problémy
  • myslíte za klienty
  • máte alespoň středoškolské vzdělání
  • máte zkušenost s podobnou pozicí v oblasti sales nebo office management

Co budete dělat?

  • hledat potenciální zákazníky
  • připravovat nabídky
  • prezentovat služby agentury
  • rozvíjet naši obchodní strategii
  • office management

Co nabízíme?

  • 20hodinový úvazek s možností přechodu na full-time
  • odpovídají plat
  • provize z úspěšných obchodů
  • plně vybavenou kanceláře v centru
  • flexibilní pracovní dobu
  • Sales

Jak to děláme

Můžete se s tím buď smířit nebo nám koláčky zakázat. Všechno o nich se dozvíte v našich Podmínkách ochrany osobních údajů.