Skivak Content Experience

Skivak se věnuje realizacím vydavatelských projektů, tvorbou internetových portálů a aktivitám na sociálních sítích

Knauf – Blogovací platforma knaufmag.pl

Vytváření odborného obsahu, propagace obsahu, optimalizace stránek

Knauf je prémiová značka vytvářející vysoce kvalitní, inovativní produkty, jež slouží ke stavbě, rekonstrukci a zařizování interiérů. Abychom upozornili na přítomnost značky Knauf na trhu a upevnili tak její postavení, vedeme pro ni komplexní strategii online komunikace.

Online komunikace pro značku Knauf znamená vytvořit místo, kde může být uskutečněn kontakt značky s klienty. Tento cíl realizujeme prostřednictvím přítomnosti značky v kanálech social media a spoluvytvářením moderního vortálu. Díky tomu sdružujeme kolem značky Knauf angažovanou komunitu osob zajímajících se od DIY a zařizování interiérů. Vysoce věcný, zajímavý a inspirativní content, který publikujeme na stránkách „KnaufMag”, spoluvytváříme v rámci spolupráce s odborníky, experty či novináři věnujícími se tomuto oboru.

Námi vedená online komunikační strategie vytváří obraz značky Knauf jakožto odborníka v oboru, který radí a inspiruje. Prostřednictvím propojení rozmanitých forem contentu s odborným obsahem popularizujeme inovativní stavebně-rekonstrukční řešení.